Hat bajnoki címet is szerzett Bielik Kevin

Június 10 és 12. között rendezték meg a 13-14 éves úszók országos bajnokságát a párkányi VADAS élményfürdő 50 m-es medencéjében. A megméretetésen az ország 50 klubjának legjobb 242 versenyző vett részt. Az úszók egész évben erre az eseményre készültek, itt szeretnék ugyanis megmutatni legjobb formájukat. Sajnos az időjárás nem kedvezett a résztvevőknek, mivel a hirtelen jött eső és villámlások miat többször is félbe kellett szakítani a versenyt.

A komáromi Bielik Kevin (2002) mégis megmutatta, hogy ilyen körülmények között is helyt tud állni. Hat alkalommal is sikerült a dobogó legfelső fokára állnia és így hat országos bajnoki címet szerzett 400 m gyors, 1 500 m gyors, 100 m mell, 200 m pillangó, 400 m vegyesúszás és 4x100 m gyorsúszás stafétájában. Háromszor lett második a 200 m gyors, 200 m vegyesúszásban és 4x100 m vegyesúszás stafétájában. Mi sem bizonyítja jobban, hogy a felkészülés sikeres volt (edzője Szeidl Balázs), ugyanis az országos bajnoki címek mellé társult hat egyéni csúcs, a legmagasabb LEN pontszám a 400 m gyorsúszásért - 581 pont és a 13-14 éves fiúk legeredményesebb úszója címet is megszerezte.

Gratulálunk Kevin a szép eredményeidhez!

Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/html/tvkomarno.sk/public_html/index.php on line 319