Poďakovanie všetkým zainteresovaným

Akadémia venovaná rodine s podtitulom „U nás taká obyčaj ...“

Na záver sa patrí poďakovať, za čokoľvek. Poďakovanie skrátka vytvára dobré vzťahy, zvlášť, ak ide o niečo výnimočné, iné, ako je bežné. Naša akadémia venovaná rodine, ktorá sa uskutočnila koncom mája v priestoroch Domu Matice slovenskej, rozhodne medzi tie výnimočné akcie patrí.

V tom najhektickejšom čase školského roka, v čase plnom písomiek, skúšania, doberania učív, umocnenom horúcim počasím, naša škola opäť ukázala, že máme nadané a talentované deti – našich žiakov, ktorým sa venujú tvoriví a obetaví učitelia.

Takmer 105 minút programu zaujalo každého. Mladého či starého, mamu, otca či babku. Na pódiu sa striedali i piesne, i básne, divadlo a tance. Tak povediac z každého rožku trošku. A výsledok ? „ Výborné! Super! Skvelé! Veľmi sa nám to páčilo! Ďakujeme vám za krásny zážitok!“ znelo z úst mnohých.

Na záver sa patrí poďakovať. Ďakujeme deťom - našim žiakom, ktoré ukázali svoj talent, pani učiteľkám, pánom učiteľom a pani vychovávateľkám za trpezlivé a pomocné ruky pri príprave programu, celému organizačnému tímu za bezchybný priebeh, našim deviatakom za ochotu opäť pomôcť škole, ukázať sa pred verejnosťou v tom najlepšom svetle. Preto ešte raz, ďakujeme!