Odmena za bojovnosť

Pre florbalistky z Rozmarínky bol 11.január dlho očakávaný a teraz už vieme, že aj radostný deň. Zúčastnili sa na Majstrovstvách Nitrianskeho kraja základných škôl vo florbale v Nitre. Zúčastnené družstvá boli rozlosované do dvoch skupín, v ktorých systémom každý s každým odohrali svoje stretnutia.

Rozmarínčatá po bojovnom výkone zdolali svoje súperky a po dvoch výhrach postúpili ako víťaz skupiny do nečakaného finále. V ňom i po mnohých dramatických situáciách, nepremenených gólových príležitostiach i veľkej snahe po víťazstve, ktorá im zväzoval a ruky, nestačili na skúsenejšie súperky z Nových Zámkov. No napriek tejto finálovej prehre 3:1, je 2.miesto v silnej turnajovej konkurencii pre novovybudované družstvo dievčat zo ZŠ Rozmarínová veľký úspech.

ZŠ Rozmarínová reprezentovali: Horný rad zľava: Učiteľ Pazdera Z., Sochová Sandra, Ďuríková Barbora, Susiková Tímea, Koprdová Dáša , Trubačíková Sara, Ďuríková Tamara. Dolný rad: Hoang Nikoleta, Pelantová Lucia, Andruškó Zina /chýbajú Nagyová Dominika, Oravecová Daniela/

Mgr. Z. Pazdera