Súťaž o najobľúbenejšiu atrakciu Nitrianskeho kraja je tu opäť!

Už po siedmy rok vyhlasuje Agentúra EPS súťaž o Najobľúbenejšiu turistickú atrakciu Nitrianskeho kraja. Vyberte si jednu z lokalít, hlasujte a vyhrajte skvelé ceny!

Minulý rok obhájil svoje víťazstvo z predchádzajúceho roka Lodný mlyn Kolárovo, ktorému sa podarilo získať hlasy aj od zahraničných návštevníkov. Táto jedinečná technická pamiatka s najdlhším celodreveným mostom v Strednej Európe sa vďaka súťaži zviditeľnila po celom Slovensku. Tohtoročným prekvapením môže byť ThermalPark Nitrava, bývalý Thermalpark Poľný Kesov, ktorý prechádza veľkou rekonštrukciou s ambíciou stať sa najmodernejším termálnym areálom s wellness v Nitrianskom kraji ale aj Pevnosť v Komárne, súčasť najväčšieho pevnostného systému v Strednej Európe.

Vyhlasovateľom súťaže o najobľúbenejšiu turistickú atrakciu v Nitrianskom kraji je Agentúra EPS. Súťaž bude trvať od Hlasovať je možné od 4. 6 do 20.7.2016. V tomto termíne môžete hlasovať o svoju najobľúbenejšiu atrakciu a rozhodnúť, kto zo súťažiacich získa tento titul na rok 2016. 

Všetky súťažné hlasovania, ktoré budú doručené pred termínom súťaže, alebo po tomto termíne, budú neplatné! Do súťaže sa môže zapojiť každá osoba staršia ako 18 rokov, ktorá správnym spôsobom pošle svoj tip. Každý účastník súťaže môže hlasovať len jedenkrát a to bez ohľadu na spôsob hlasovania, aký si zvolil.

Hlasovať bude možné viacerými spôsobmi:

a) na internetových portáloch:
www.mojanitra.sk, www.mojekomarno.sk, www.mojelevice.sk, www.mojezamky.sk, www.mojetopolcany.sk vyplnením súťažného formuláru v termíne od 4. 6. do 20. 7. 2016

b) vyplnením súťažného kupónu v OC MAX Nitra od 11.7.- 20.7.2016, kde bude umiestnená plagátová výstava turistických atrakcií

c) vyplnením súťažného kupónu na podujatí Festival chutí, ktoré sa bude konať na Svätoplukovom námestí v Nitre dňa 4.6.2016, kde bude umiestnená plagátová výstava turistických atrakcií

d) vyplnením súťažného kupónu u súťažiacich atrakcií v termíne od 4.6. do 20. 7. 2016

Žrebovanie o ceny sa uskutoční do konca júla 2016 a mená výhercov budú uverejnené na internetových portáloch, na ktorých prebiehalo hlasovanie. Víťazi si budú môcť ceny prevziať osobne do 14 dní od zverejnenia výhernej listiny súťaže. Organizátor bude informovať výhercov súťaže formou sms oznámenia o výhre. 

Okrem pravidelných súťažiacich ako sú Wellness Hotel Patince, Vadaš Thremal Resort Štúrovo, Rekreačné zariadenie Margita Ilona, Hotel Kaštieľ Mojmírovce, Botanická záhrada SPU v Nitre a ThermalParku Nitrava v Poľnom Kesove súťaží aj minuloročný víťaz Lodný Mlyn Kolárovo či novinka Pevnosť v Komárne.

Nominované atrakcie:

Wellness Hotel Patince

Pevnosť v Komárne

ThermalPark Nitrava 

Hotel Kaštieľ Mojmírovce ***   

Rekreačné zariadenie Margita-Ilona 

Botanická záhrada SPU v Nitre 

Vadaš Thermal Resort Štúrovo 

Vodný mlyn Kolárovo


 

Ceny, o ktoré súťažíte:

1. cena: Darčekový poukaz Balík CLASSIC pre 2 osoby v cene 279€ od Wellness Hotel Patince:
• 2 noci v **** hoteli Wellness Hotel Patince v komfortnej dvojlôžkovej izbe Standard pre 2 osoby,
• polpenzia – raňajky a večera formou bufetových stolov alebo výberom z 3 chodového menu,
• neobmedzený vstup do bazénového a saunového sveta. Voľný 3 hodinový vstup do bazénového sveta platí aj v deň odchodu po ukončení pobytu,
• neobmedzený vstup do fitness centra,
• cvičenia aqua aerobic, zumba, joga a relaxačný program vo vyhradených dňoch

2. cena: Klasik pobyt pre 2 osoby v Thermalparku Nitrava
2 noci v príjemnom prostredí Hotela***Thermal Kesov s polpenziou pre 2 osoby, s neobmedzeným vstupom do všetkých bazénov Thermalparku Nitrava.

3. cena: Desaťvstupová permanentka do wellness, Hotel Kaštieľ Mojmírovce.

4. cena: Dvadsaťvstupová permanentka do bazéna, Hotel Kaštieľ Mojmírovce.

5. cena: Trojhodinový vstup pre 2 osoby do areálu Thermalparku Nitrava + dvojhodinový relax v hotelovom wellness (3 sauny, jacuzzi, tepidárium).

6. cena: Päťvstupová permanentka na kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo.

7. cena: Knižná publikácia NEC ARTE NEC MARTE, Komárňanský pevnostný systém a 4 vstupenky do Pevnosti v Komárne + Rodinná vstupenka do Lodného mlyna Kolárovo (vrátane konzumného 10 €).

8. cena: Rodinná vstupenka na kúpalisko Margita-Ilona a okrasná rastlina z Botanickej záhrady SPU v Nitre.

9. cena: Rodinná vstupenka do Lodného mlyna v Kolárove (vrátane konzumného 10 €) + 3 vstupenky do Pevnosti v Komárne a okrasná rastlina z Botanickej záhrady SPU v Nitre.

10. cena: Rodinná vstupenka do Lodného mlyna v Kolárove (vrátane konzumného 10 €) + 3 vstupenky do Pevnosti v Komárne a okrasná rastlina z Botanickej záhrady SPU v Nitre.

11. cena: Rodinná vstupenka na kúpalisko Margita-Ilona a knižná publikácia od vydavateľstva Dajama.

12. cena: Rodinná vstupenka na kúpalisko Margita-Ilona a darčekový balíček od OC Max v Nitre.

13. cena: Rodinná vstupenka na kúpalisko Margita-Ilona a darčekový balíček od OC Max v Nitre.